STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Śmierć na polu w Perzycach

W niedzielę, 7 grudnia 2014 roku o godzinie 11:28 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie, że na składzie sianokiszonki znaleziono przygniecioną osobę.
Dyżurny Operacyjny Powiatu po przyjęciu zgłoszenia wysłał do miejsca zdarzenia samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna oraz samochód ratownictwa technicznego i samochód gaśniczy z OSP Zduny.
Po dojechaniu do miejsca zdarzania Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że na polu między balotami sianokiszonki leży mężczyzna. Ciało osoby nie jest przygniecione. Na miejscu jest ZRM z lekarzem oraz patrol Policji, które dotarły przed przybyciem pierwszej jednostki ochrony przeciwpożarowej. Lekarz przed przybyciem pierwszych jednostek straży pożarnych stwierdził zgon 32 letniego mężczyzny.
Strażacy zabezpieczyli i wygrodzili teren działania, sprawdzili czy nie ma innych osób pomiędzy balotami sianokiszonki – nikogo nie znaleziono. Według informacji uzyskanych przez Kierującego Działaniem Ratowniczym osoba ta była poszukiwana przez od 6 grudnia 2014 roku. Okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala Policja. Działania trwały 59 minut.
Tekst: bryg. Tomasz Niciejewski
Foto: JRG PSP Krotoszyn

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!