STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Krotoszyn - trzy osoby poszkodowane

W sobotę 14 marca 2015 roku o godzinie 21:57 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych ( Fiata Uno i Rover 200 ) na ul. Witosa w Krotoszynie.

Dyżurny Operacyjny Powiatu po przyjęciu zgłoszenia do zdarzenia wysłał dwa samochody ( ratownictwa technicznego i gaśniczy ) z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że zderzyły się dwa samochody osobowe. Wszystkie osoby podróżujące opuściły pojazdy przed przybyciem zastępów straży i znajdowały się w karetce pod opieką lekarza.

Strażacy zabezpieczyli teren działania, w uszkodzonych pojazdach odłączyli akumulatory. W samochodzie marki Rover odłączono zasilanie LPG. Lekarz po wstępnym przebadaniu podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanych do szpitala w celu dalszych badań. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję, strażacy przy użyciu sorbentu oraz podręcznego sprzętu burzącego usunęli z drogi płyny eksploatacyjne oraz części karoserii. Działania trwały 1 godzinę 45 minut.

Tekst: bryg. Tomasz Niciejewski

Foto: JRG PSP Krotoszyn

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd