STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Podróż zakończona na drzewie

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do jakiego doszło w niedzielę 21 czerwca 2015 roku w Zdunach na ul. Sulmierzyckiej.

Zgłoszenie o wypadku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 14:43. Dyżurny Operacyjny Powiatu po przyjęciu zgłoszenia wysłał na miejsce zdarzenia samochód ratownictwa technicznego z JRG PSP w Krotoszynie, samochód gaśniczy z OSP Zduny, oraz Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że na trasie Zduny – Ujazd samochód osobowy po uderzeniu w drzewo stoi na drodze. Jedna osoba poszkodowana z samochodu jest na zewnątrz pojazdu na noszach pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala przez ZRM. Strażacy w samochodzie odłączyli akumulator i zakręcili zawór butli od gazu LPG. Po wykonaniu czynności przez Policję, samochód biorący udział w zdarzeniu został usunięty przez pomoc Drogową zorganizowaną przez właściciela. Z jezdni usunięto elementy karoserii samochodu – szkło i plastyki oraz płyny techniczne. Działania trwały 2 godziny 19 minut.

Tekst: bryg. Tomasz Niciejewski

Foto: JRG PSP Krotoszyn

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd