STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Wypadek w Lutogniewie

Dwie kobiety i dziecko zostały poszkodowane w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek 24 sierpnia przed południem w miejscowości Lutogniew, gm. Krotoszyn.

Zgłoszenie o wypadku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło o godzinie…..

Dyżurny Operacyjny Powiatu do wypadku wysłał samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna i samochód ratownictwa technicznego z OSP Lutogniew.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że samochód osobowy opel astra uderzył w tył samochodu dostawczego, natomiast dostawczy uderzył w tył samochodu ciężarowego. W wyniku zdarzenia dwie kobiety i dziecko zostały poszkodowane. Będący na miejscu wypadku Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał do szpitala kobietę z dzieckiem. W czasie działań na bóle w klatce piersiowej zaczęła uskarżać się na bóle w klatce piersiowej. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy polegającej na podaniu tlenu i udzieleniu wsparcia psychicznego, lekarz po zbadaniu poszkodowanej podjął decyzję o zabraniu jej do szpitala. W uszkodzonych pojazdach zostały odłączone akumulatory, z jezdni zostały usunięte pozostałości po wypadku.

Tekst: bryg. Tomasz Niciejewski

Foto: asp. sztab. Dariusz Rybka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!