STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Jedna osoba poszkodowana

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Orlinka, gmina Koźmin Wielkopolski.

Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 5:30. Dyżurny Operacyjny Powiatu po przyjęciu zgłoszenia wysłał do miejsca zdarzenia zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna oraz samochód ratownictwa technicznego i samochód gaśniczy z OSP Koźmin Wielkopolski.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że samochód osobowy Audi A4 zjechał z drogi i znajduje się w rowie, ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego zajmują się osobą poszkodowaną, który po zbadaniu został zabrany do szpitala.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren działania, rozłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe. Do czasu przybycia Policji strażacy kierowali ruchem drogowym na DK15. Po zakończeniu czynności przez Policję z jezdni usunięto pozostałości po wypadku. Działania trwały 2 godziny 21 minut.

Opracowanie: bryg. Tomasz Niciejewski

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

 

 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!