STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Zderzenie Audi z Kia Carens

Również w czwartkowe popołudnie 12 stycznia 2017 roku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Witosa w Krotoszynie. Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło o godzinie 15:49. Dyżurny Operacyjny Powiatu wysłał do miejsca zdarzenia dwa samochody (ratownictwa technicznego i gaśniczy ) z JRG PSP Krotoszyn.

Po dojechaniu na miejsce strażacy ustalili, że zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzaniu udział brały cztery osoby, pasażerka Kia znajdowała się wewnątrz pojazdu i uskarżała się na ból brzucha, pasażerka samochodu Audi udała się do miejsca zamieszkania – tuż obok miejsca zdarzenia, kierowcy znajdowali się na zewnątrz pojazdów. 

Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy pasażerce w samochodzie Kia polegającej na zabezpieczeniu przed utratą ciepła, wsparciu psychicznym. Po dojechaniu zespołu ratownictwa medycznego lekarz zdecydował o zabraniu poszkodowanej do szpitala. Strażacy dotarli również do poszkodowanej w miejscu zamieszkania, której również udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. W pojazdach odłączono akumulatory i usunięto skutki wypadku. Działania trwały 35 minut.

Opracowanie: bryg. Tomasz Niciejewski

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!