STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Ciągnikiem siodłowym do rowu

W piątek 20 stycznia 2017 roku o godzinie 9:41 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Smolicach.

Dyżurny Operacyjny Powiatu wysłał do miejsca zdarzenia samochód ratownictwa technicznego z JRG PSP Krotoszyn oraz samochody gaśnicze z OSP Kobylin i OSP Smolice.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem ratowniczym ustalił, że kierujący ciągnikiem siodłowym poruszając się DK 36 z Rawicza w kierunku Kobylina stracił panowanie nad pojazdem i wypadł drogi. Uszkodzony pojazd znajdował się w rowie poza jezdnią w miejscu nie stwarzającym zagrożeń. Jedyny uczestnik zdarzenia opuścił samochód o własnych siłach i znajduje się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Brak wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego pojazdu. Ruch drogowy odbywa się wahadłowo.

Strażacy odłączyli akumulator w rozbitym pojeździe, do czasu przyjazdu policji kierowali ruchem. Kierowca po zbadaniu został zabrany przez ZRM do krotoszyńskiego szpitala. Z uwagi na brak zagrożeń działania trwające 1 godzinę 9 minut zostały zakończone.

Opracowanie: bryg. Tomasz Niciejewski

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

 

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!