STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Wyglądało groźnie

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wypadku drogowym do jakiego doszło na krajowej DK 15 w miejscowości Wygoda, gm. Koźmin Wielkopolski.

Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 8:14. Do wypadku Dyżurny Operacyjny wysłał zastęp ratownictwa technicznego i zastęp gaśniczy z JRG PSP Krotoszyn oraz zastęp gaśniczy z OSP Czarny Sad.

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Polo na prostym odcinku jezdni straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rowu. W momencie przybycia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej na miejsce zdarzenia kobieta znajdowała się w karetce pogotowia pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Ruch drogowy w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Strażacy zabezpieczyli teren działania, odłączyli akumulator, samochód został sprawdzony pod kątem wycieków paliwa i płynów eksploatacyjnych, których nie stwierdzono. Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego po przebadaniu poszkodowanej zdecydował o pozostawieniu jej na miejscu zdarzenia. Z jezdni usunięto ziemię oraz fragmenty karoserii samochodowej. Działania trwały 38 minut.

Opracowanie: bryg. Tomasz Niciejewski

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

 

 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!