STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Jedna osoba poszkodowana, dwa rozbite jednoślady.

Do kolizji drogowej z udziałem dwóch jednośladów doszło na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Bożacin. Tego dnia bardzo mglisty poranek utrudniał jazdę kierowcom poruszającym się po powiecie krotoszyńskim.

Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło w czwartek 19 października 2017 roku o godzinie 07:08.

Do zdarzenia wysłane zostały dwa samochody z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Krotoszyna oraz samochód gaśniczy z jednostki OSP Krotoszyn.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił w przeprowadzonym rozpoznaniu, że zderzyły się dwa pojazdy, motorower i motocykl. Kierowcy jednośladów znajduowali się pod opieką Ratowników Medycznych w karetce pogotowia. Ruch drogowy na drodze krajowej odbywał się wahadłowo.

Strażacy do czasu zakończenia czynności dochodzeniowych przez Policję zabezpieczyli teren działań z uwagi na ograniczoną widoczność w miejscu kolizji. Jeden z uczestników zdarzenia wymagał dalszej hospitalizacji i został zabrany karetką pogotowia do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, natomiast drugi kierowca jednośladu pozostał na miejscu. W dalszej części działań z jezdni usunięto płyny eksploatacyjne oraz elementy karoserii. Działania trwały 1 godzinę i 26 minut.

Opracowanie: asp. Mateusz Dymarski

Zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd