STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Pięć rozbitych pojazdów na ulicy Ceglarskiej w Krotoszynie

Jedna osoba poszkodowana, pięć rozbitych pojazdów i zniszczone ogrodzenie – to bilans zdarzenia drogowego do którego doszło w środę 26 września 2018 roku w Krotoszynie na ulicy Ceglarskiej.

Zgłoszenie o zdarzeniu do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 17:15. Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że poruszający się ulicą Ceglarską pojazd uderzył w jadący w tym samym kierunku samochód następnie taranując trzy zaparkowane pojazdy zatrzymał się na metalowym ogrodzeniu. Jedna osoba poszkodowana jest przytomna i znajduję się w pojeździe.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań. Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi udzielili pomocy medycznej osobie poszkodowanej. Będący na miejscu lekarz podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanego do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie. W dalszej fazie działań strażacy odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach, po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję z jezdni zostały usunięte części karoserii, rozbite szkło, oraz wycieki płynów technicznych. Na tym działania zakończono, zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.

Działania Straży Pożarnej trwały 1 godzinę i 32 minuty.

Opracował: kpt. Tomasz Patryas

Zdjęcia: JRG Krotoszyn

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!