STOP POŻAROM TRAW

KAMPANIA MSWiA

Czyszczenie i kontrola !

SZERSZENIE, OSY...

STRATEGIA ROZWOJU

Jedna osoba poszkodowana, trzy rozbite pojazdy

Jedna osoba poszkodowana, trzy rozbite pojazdy to bilans wypadku drogowego jaki miał miejsce w Koźminie Wielkopolskim na ulicy Boreckiej. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie w niedzielę 27 października o godzinie 10:52.

Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP KSRG Koźmin Wielkopolski.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że na drodze wojewódzkiej doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która  w chwili przybycia jednostek straży pożarnej znajdowała się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na jezdni widoczne elementy karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne. Droga wojewódzka została zablokowana.

Strażacy w pierwszej kolejności zabezpieczyli uszkodzone pojazdy. W tym celu odłączono wszystkie akumulatory oraz zakręcono zawór instalacji gazowej w rozbitym pojeździe marki Citroen. Decyzją służb medycznych poszkodowana kobieta została przewieziona do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego na dalsze badania. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych realizowanych przez funkcjonariuszy Policji, z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne. Uszkodzone w wyniku wypadku pojazdy zostały przemieszone poza obręb jezdni i pozostawione w rękach właścicieli. Na tym zakończono działania straży pożarnej i zastępy udały się do miejsca stacjonowania.

Działania trwały łącznie 1 godzinę i 33 minuty.

Opracował: asp. Mateusz Dymarski

Zdjęcia: sekc. Wólczyński Przemysław

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!